Gunnar Brusewitz blandteknik

Gunnar Brusewitz blandteknik
Gunnar Brusewitz blandteknik
Gunnar Brusewitz blandteknik
Gunnar Brusewitz blandteknik

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004), sträckande fåglar vid vårvintersjö, signerad och daterad G Brusewitz 22-3-81, akvarell och blyerts, ca 22 x 30 cm

379641

2016-04-29