Peter Dahl färglitografi
2016-04-29
379642
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934), "Dans i rött", signerad Peter Dahl -81, pt, färglitografi, bildmått 53 x 37 cm