Lampbord
2016-04-29
379654
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LAMPBORD, 1970-tal, fanérad med valnöt, märkta made in Sweden, höjd ca 45 64x45 cm
Slitage