Eva Schillberg

Eva Schillberg
Eva Schillberg
Eva Schillberg
Eva Schillberg

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EVA SCHILLBERG (1881-1970): Caféinteriör med servitris, signerad E Schillberg, olja på pannå, ca 60x43 cm

379655

2016-04-29