Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PARAPLYSTÄLL, gjutjärn, 1900-tal, märkt klafreströms bruk, höjd 70 cm
Slitage
379666
2016-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här