Paraplyställ

Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PARAPLYSTÄLL, gjutjärn, 1900-tal, märkt klafreströms bruk, höjd 70 cm

Slitage

379666

2016-04-29