Lennart Jirlow

Lennart Jirlow
Lennart Jirlow

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936):(2) Dans la cuisineett, signerade, ett med intyg numrerat 145/240, färglitografi, ca 23x19,5 cm

379667

2016-04-29