Charles Sjöholm

Charles Sjöholm
Charles Sjöholm
Charles Sjöholm
Charles Sjöholm

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Stockholmsmotiv signerad C. Sjöholm, akvarell, ca 47x54 cm

379673

2016-04-29