Auguste Musin

Auguste Musin
Auguste Musin
Auguste Musin
Auguste Musin
Auguste Musin
Auguste Musin

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

AUGUSTE MUSIN (Belgien, 1852-1923): Lever de lune a papendrecht (Holland), signerad Auguste Musin, olja på duk, ca 65x50 cm

Dukhål

379677

2016-04-30