Elena Micheew

Elena Micheew
Elena Micheew
Elena Micheew
Elena Micheew
Elena Micheew
Elena Micheew

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ELENA MICHEEW (1899-1972): Blomsterstilleben, signerad och daterad E. Micheew -41, olja på duk, ca 79x66 cm

379679

2016-04-30