Sven Strom

Sven Strom
Sven Strom
Sven Strom
Sven Strom
Sven Strom
Sven Strom

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN STORM (1905-1990): Gatusceen, signerad och daterad Storm -49, olja på duk, ca 118x90 cm

379683

2016-04-30