Barskåp palisander
Klubbat för:
8 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
BARSKÅP, 1900-talets mitt, hörnmodell, palisander, Sola Møbelfabrikk, Ganddal, Norge, höjd 77, 113 x 66 cm Cites-intyg medföljer
Kuntoraportti
Smärre slitage
379695
Päivämäärä:
2016-04-29