Barskåp palisander

Barskåp palisander
Barskåp palisander
Barskåp palisander
Barskåp palisander
Barskåp palisander
Barskåp palisander
Barskåp palisander
Barskåp palisander
Barskåp palisander
Barskåp palisander

Klubbat för:

8 000 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

BARSKÅP, 1900-talets mitt, hörnmodell, palisander, Sola Møbelfabrikk, Ganddal, Norge, höjd 77, 113 x 66 cm Cites-intyg medföljer

Kuntoraportti

Smärre slitage

379695

Päivämäärä:

2016-04-29