Piet Hein Eek hylla

Piet Hein Eek hylla
Piet Hein Eek hylla
Piet Hein Eek hylla
Piet Hein Eek hylla
Piet Hein Eek hylla
Piet Hein Eek hylla

Klubbat för:

8 200 SEK

12 000 SEK

PIET HEIN EEK, bokhylla, 2000-tal, duvblå lackerat rostfritt stål, höjd 204, 178x35 cm

Obetydligt slitage

379698

2016-05-04