Ryno Friberg oljemålning

Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RYNO FRIBERG (född 1920): "Liten bukett", signerad och daterad Ryno 1993, olja på duk, 33x24 cm

379706

2016-04-30