Oljemålning 1700-tal

Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

FRANÇOIS BOUCHER hans efterföljare, 1700-tal, herdepar, olja på duk, 77x113 cm

Duklagningar, reva färgbortfall

379709

2016-04-30