Bokskåp nygotik
Klubbat för:
18 500 SEK
Arviointi
15 000 SEK
Kuvaus
BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, nygotik, 2-delat, fanérat i mahogny, förgyllda beslag, höjd ca 236, 124x48 cm, nyckel finns
Kuntoraportti
Smärre ytskador
379712
Päivämäärä:
2016-04-30