Bokskåp nygotik

Bokskåp nygotik
Bokskåp nygotik
Bokskåp nygotik
Bokskåp nygotik
Bokskåp nygotik
Bokskåp nygotik
Bokskåp nygotik
Bokskåp nygotik
Bokskåp nygotik
Bokskåp nygotik
Bokskåp nygotik
Bokskåp nygotik

Klubbat för:

18 500 SEK

Arviointi

15 000 SEK

Kuvaus

BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, nygotik, 2-delat, fanérat i mahogny, förgyllda beslag, höjd ca 236, 124x48 cm, nyckel finns

Kuntoraportti

Smärre ytskador

379712

Päivämäärä:

2016-04-30