Mona Huss Wallin

Mona Huss Wallin
Mona Huss Wallin
Mona Huss Wallin
Mona Huss Wallin

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MONA HUSS WALLIN (född 1944), (2) "BP-mack, Vy över Stockholm", "Esso-mack, Motiv från Lofoten", signerade M Huss W, upplaga 331/450, färglitografi, bladmått ca 76x60 cm resp 59x69 cm

Oramade, hanteringsveck, fläckar

379719

2016-04-30