Blomlåda

Blomlåda
Blomlåda
Blomlåda
Blomlåda
Blomlåda
Blomlåda

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BLOMLÅDA, 18/1900-tal, mässing med dekor av blommor och blad, höjd ca 14, 63 x 21 cm

Slitage, skador

379720

2016-04-30