Golvlampa 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, skulpterat trä, polykromt bemålad och delvis bronserad, total höjd ca 148 cm

Smärre ytskador, skärmen med smärre skador

379729

2016-04-30