Kalkar fat brevkniv silver

Kalkar fat brevkniv silver
Kalkar fat brevkniv silver
Kalkar fat brevkniv silver
Kalkar fat brevkniv silver
Kalkar fat brevkniv silver
Kalkar fat brevkniv silver

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KALKAR, 2 st, ÄGGKOPPAR 2 st, SUPKOPP, SKÅL, FAT 2 st, BREVKNIV, STAMPASK, silver, 1900-tal, kalkarnas höjd 11,5 resp 16 cm, total vikt ca 470 g

Delvis med gravyr, slitage

379748

2016-04-30