Väggspegel 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGSPEGEL, 1900-talets andra hälft, förgylld, i form av sol, diameter ca 43 cm

Smärre ytskador

379749

2016-04-30