Mosse Stoopendaal Tema
2016-05-16
379753
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): "duvor i aftonsol", signerad Mosse Stoopendaal samt daterad 194?, olja på duk, ca 43x45 cm
Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg