Gräddkanna och pokal

Gräddkanna och pokal
Gräddkanna och pokal
Gräddkanna och pokal
Gräddkanna och pokal
Gräddkanna och pokal
Gräddkanna och pokal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GRÄDDKANNA, POKAL, silver, 1900-tal, importstämplar resp. GAB, vikt ca 330 g

Slitage

379760

2016-04-30