Soffbord marmor & ek

Soffbord marmor & ek
Soffbord marmor & ek
Soffbord marmor & ek
Soffbord marmor & ek
Soffbord marmor & ek
Soffbord marmor & ek

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1900-talets mitt, skiva av marmor, underrede av massiv ek, höjd 55, Ø 75 cm

Bruksslitage

379765

2016-04-30