Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1900-talets mitt, skiva av marmor, underrede av massiv ek, höjd 55, Ø 75 cm
Bruksslitage
379765
2016-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här