Kaffekanna sockerskål gräddkanna
2016-04-30
379768
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KAFFEKANNA, GRÄDDKANNA, SOCKERSKÅL, silver, 1900-tal, svenska importstämplar, höjd ca 7-22 cm, vikt ca 800 g
Slitage