Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KAFFEKANNA, GRÄDDKANNA, SOCKERSKÅL, silver, 1900-tal, svenska importstämplar, höjd ca 7-22 cm, vikt ca 800 g
Slitage
379768
2016-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här