Kaffekanna sockerskål gräddkanna

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KAFFEKANNA, GRÄDDKANNA, SOCKERSKÅL, silver, 1900-tal, svenska importstämplar, höjd ca 7-22 cm, vikt ca 800 g

Slitage

379768

2016-04-30