Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STIG FYRING (1934-2015), Slussplan, signerad och daterad Stig Fyring, den 7 augusti 1999, blandteknik på duk, 180x200 cm
379772
2016-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här