STIG FYRING Slussplan Stockholmiana

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STIG FYRING (1934-2015), Slussplan, signerad och daterad Stig Fyring, den 7 augusti 1999, blandteknik på duk, 180x200 cm

379772

2016-04-30