STIG FYRING Nybroplan, Stockholmiana

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STIG FYRING (1934-2015), Nybroplan, signerad och daterad Stig Fyring, den 15 april 1999, blandteknik på duk, 180x250 cm

379774

2016-05-02