STIG FYRING Telefonplan Stockholmiana

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STIG FYRING (1934-2015), Telefonplan - Rikstelefon, signerad och daterad Stig Fyring, den 14 juli 1999, blandteknik på duk, 180x250 cm

379775

2016-05-02