STIG FYRING , Stureplan med svampen, Stockholmiana

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STIG FYRING (1934-2015), Stureplan med svampen, signerad och daterad Stig Fyring, den 15 februari 1999, blandteknik på duk, 200x300 cm

379776

2016-05-01