Kjell Engman
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
KJELL ENGMAN, skulptur, "Gambler", glas, Kosta Boda, 89, numrerad 3/30, i form av fåtölj i färger, signerad 2252989002 KOSTA BODA K.ENGMAN EDITION 3/30 89. höjd ca 20 cm
Kuntoraportti
379796
Päivämäärä:
2016-04-30