Appliquer Louis XV-stil
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
APPLIQUER, 1 par, för tre ljus vardera, 1800-talets slut, Louis XV-stil, förgylld brons, monterad på¨träplatta, höjd ca 25 cm
PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling
Förgyllning med slitage
379797
2016-04-30