Gueridoner i barockstil

Gueridoner i barockstil
Gueridoner i barockstil
Gueridoner i barockstil
Gueridoner i barockstil
Gueridoner i barockstil
Gueridoner i barockstil
Gueridoner i barockstil
Gueridoner i barockstil
Gueridoner i barockstil
Gueridoner i barockstil
Gueridoner i barockstil
Gueridoner i barockstil
Gueridoner i barockstil
Gueridoner i barockstil

Klubbat för:

9 000 SEK

12 000 SEK

GUERIDONER, 2 +1 snarlika, barockstil, 1800-tal, ek med dekor av rotfanér, höjd 79, diameter 30-32 cm

PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling

Slitage

379804

2016-04-30