Klubbat för:
9 000 SEK
12 000 SEK
GUERIDONER, 2 +1 snarlika, barockstil, 1800-tal, ek med dekor av rotfanér, höjd 79, diameter 30-32 cm
PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling
Slitage
379804
2016-04-30