Flintlåspistoler replikor

Flintlåspistoler replikor
Flintlåspistoler replikor
Flintlåspistoler replikor
Flintlåspistoler replikor
Flintlåspistoler replikor
Flintlåspistoler replikor
Flintlåspistoler replikor
Flintlåspistoler replikor

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLINTLÅSPISTOLER, replikor, 1900-tal, märkta L A G Amsterdam samt Grander & Potts London, utförda i trä, mässing och järn, längd ca 40 cm

Slitage

379832

2016-04-30