Frans Gard oljemålning

Frans Gard oljemålning
Frans Gard oljemålning
Frans Gard oljemålning
Frans Gard oljemålning
Frans Gard oljemålning
Frans Gard oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRANS GARD (1892-1978): Skärgårdsmotiv med tallar, signerad F Gard, olja på pannå, ca 54 x 70 cm

379843

2016-04-30