Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WALASSE TING (Kina, född 1929): Röd häst, signerad och daterad -81, 118/200, färglitografi, bladmått ca 45 x 59 cm
379854
2016-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här