Walasse Ting färglitografi

Walasse Ting färglitografi
Walasse Ting färglitografi

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WALASSE TING (Kina, född 1929): Röd häst, signerad och daterad -81, 118/200, färglitografi, bladmått ca 45 x 59 cm

379854

2016-04-30