Salvador Dali (Spanien 1904-1989): Carmen

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALVADOR DALI (Spanien 1904-1989): "Whoever Carries Off Carmen Must Pay with His Life" (Act III), ur Carmen, 1970, signerad och numrerad Dali 80/125, färglitografi, 65x50 cm, oramad

LITTERATUR: Michler/Löpsinger 1320

Gulnader

379857

2016-05-02