Stol barockstil

Stol barockstil
Stol barockstil
Stol barockstil
Stol barockstil
Stol barockstil
Stol barockstil
Stol barockstil
Stol barockstil
Stol barockstil
Stol barockstil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOL, barockstil, tidigt 1900-tal, ek, riklig skuren dekor, höjd 120, 60x60 cm

Bruksslitage

379861

2016-04-30