Ernst Billgren färgetsning

Ernst Billgren färgetsning
Ernst Billgren färgetsning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERNST BILLGREN (född 1957): "Road Badger", signerad Ernst Billgren, 7/40, färgetsning, ca 19,5 x 24,5 cm

379866

2016-04-30