Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ERNST BILLGREN (född 1957): "Road Badger", signerad Ernst Billgren, 7/40, färgetsning, ca 19,5 x 24,5 cm
379866
2016-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här