Dosor Sverige
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOSOR, 3 st, silver, Sverige, DOSOR, 2 st, stämplade LÅA, L Å Anderssons guldsmedsateljé Norrköping, sterlingsilver samt ett lock med sten, ett lock med infyllt mynt, 1980-tal, total vikt ca 300 g
Delvis med inskription
379868
2016-04-30