Dosor Sverige

Dosor Sverige
Dosor Sverige
Dosor Sverige
Dosor Sverige
Dosor Sverige
Dosor Sverige

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSOR, 3 st, silver, Sverige, DOSOR, 2 st, stämplade LÅA, L Å Anderssons guldsmedsateljé Norrköping, sterlingsilver samt ett lock med sten, ett lock med infyllt mynt, 1980-tal, total vikt ca 300 g

Delvis med inskription

379868

2016-04-30