Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): ur HC Andersens sagor "Snödrottningen", signerad Dali, EA, färglitografi, ca 55 x 37 cm
379870
2016-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här