Dosor fodral hänge

Dosor fodral hänge
Dosor fodral hänge
Dosor fodral hänge
Dosor fodral hänge
Dosor fodral hänge
Dosor fodral hänge

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSOR, 10 st, FODRAL, 3 st, HÄNGE, LUKTDOSA, silver, 1800/1900-tal, delvis med stenar, reliefdekor, infällda mynt, vikt ca 300 g

Delvis med inskription, skador, slitage

379876

2016-04-30