Walasse Ting färglitografi
Klubbat för:
4 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
WALASSE TING (Kina, född 1929): Röd häst, signerad och daterad -81, 79/200, färglitografi, bladmått ca 45 x 59 cm
Kuntoraportti
379877
Päivämäärä:
2016-05-01