Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
SALVADOR DALI, (Spanien 1904-1989): "The Bull is Dead" (Act IV), ur Carmen, 1970, signerad och numrerad Dali 80/125, färglitografi, 65x50 cm, oramad
LITTERATUR: Michler/Löpsinger 1326
Gulnader
379891
2016-05-02