Édouard Pignon färglitografi

Édouard Pignon färglitografi
Édouard Pignon färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

ÉDOUARD PIGNON (1905-1993): Figurkomposition, signerad o daterad Pignion -66, 67/116, färglitografi, ca 34 x 24 cm

Kuntoraportti

379892

Päivämäärä:

2016-04-30