Édouard Pignon färglitografi
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
ÉDOUARD PIGNON (1905-1993): Figurkomposition, signerad o daterad Pignion -66, 67/116, färglitografi, ca 34 x 24 cm
Kuntoraportti
379892
Päivämäärä:
2016-04-30