Ernst Billgren färglitografi

Ernst Billgren färglitografi
Ernst Billgren färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERNST BILLGREN (född 1957): Komposition med räv, signerad Ernst Billgren, 25/330, färglitografi, bladmått ca 39x46 cm

379894

2016-04-30