Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TAKARMATUR, jugend, förgylld brons, dekor med blad och växtdelar, kupa i frostat glas, höjd ca 90 cm
Förgyllning med slitage, ett av stag/lampdel löst, saknas skruvar
379898
2016-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här