Takrmatur jugend

Takrmatur jugend
Takrmatur jugend
Takrmatur jugend
Takrmatur jugend
Takrmatur jugend
Takrmatur jugend

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TAKARMATUR, jugend, förgylld brons, dekor med blad och växtdelar, kupa i frostat glas, höjd ca 90 cm

Förgyllning med slitage, ett av stag/lampdel löst, saknas skruvar

379898

2016-04-30