Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (5 st) "Johnnie Repettos frontgarden", signerade och numrerade roland S. , 250 ex (nr 2, 3, 4, 5 och 6/250, färglitografi, bladmått ca 60x47 cm, 3 st Portfolios Liberia medföljer, ej signerade blad, reproduktioner.

Oramade, fläckar

379928

2016-05-01