Sven X:et ERIXSON (1899-1970), "Fotboll", 1948

Sven X:et ERIXSON (1899-1970),

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970), "Fotboll", 1948, signerad Sven Erixson, 10/25, litografi, 37x52 cm,

MOTIV: Inspirerad av Ivar Lo-Johanssons stridsskrift "Jag tvivlar på idrotten" gjorde X:et litografin Fotboll

Oglasad

379933

2016-05-01