Sven X:et ERIXSON (1899-1970), "Fotboll", 1948
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970), "Fotboll", 1948, signerad Sven Erixson, 10/25, litografi, 37x52 cm,
MOTIV: Inspirerad av Ivar Lo-Johanssons stridsskrift "Jag tvivlar på idrotten" gjorde X:et litografin Fotboll
Oglasad
379933
2016-05-01