Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
INGE SCHIÖLER (1908-1971): Det blå trädet, signerad Inge Schiöler, numrerad 172/200, färgserigrafi, bildmått ca 29x26 cm
Gulnader
379941
2016-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här