Inge Schiöler

Inge Schiöler
Inge Schiöler

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

INGE SCHIÖLER (1908-1971): Det blå trädet, signerad Inge Schiöler, numrerad 172/200, färgserigrafi, bildmått ca 29x26 cm

Gulnader

379941

2016-05-01